Pokrycia dachowe

Dach musi być przede wszystkim trwały i solidny, tak aby służył całym pokoleniom przez długie lata.

Jeśli cenią Państwo jakość, solidność i profesjonalizm to nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Blachodachówka modułowa

Dachówka blaszana to najczęściej stosowane pokrycie dachowe w budynkach mieszkalnych, sakralnych oraz użyteczności publicznej.

Wyprofilowane naroża umożliwiają idealne dopasowanie do siebie arkuszy, czyniąc produkt prostym i wygodnym w obsłudze.

Ten typ pokrycia dachu charakteryzuje duża praktyczność, ale także walory estetyczne, gdyż oryginalne wzory i połysk blachodachówki sprawia, że produkt ten jest bardzo podobny do dachówki ceramicznej.

Panel na rąbek

Tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel dachowy lub elewacyjny z zamkiem zatrzaskowym.

Produkty polecane głównie do pokrycia dachów obiektów objętych ochroną konserwatorską i sakralnych, a także nowo budowanych apartamentowców, nowoczesnych budynków jednorodzinnych i użyteczności publicznej.

Blacha trapezowa

Blacha dachowa profilowana jest wyjątkowa dzięki swej prostocie i wyrazistej formie.

Pozwala realizować efektywne konstrukcje, które często przełamują tradycyjny podział pokrycia na dach i fasady. Szeroka rozpiętość grubości, możliwość cięcia na wymiar i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości jej zastosowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo blachy trapezowe dostepne od ręki w stałych odcinkach.

Dachówka ceramiczna i cementowa

Dachówki ceramiczne produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne powstają z wysokogatunkowej gliny. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter - zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.

Dachówki ceramiczne to szeroka oferta kolorystyczna: oprócz klasycznych kolorów, takich jak ceglany czy miedziany, znaleźć można bardziej niestandardowe barwy: bukową, sosnową, łupkową, tekową czy czarny kryształ. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby oraz glazury.


W naszej ofercie znajduje się szeroka gama dachówek betonowych umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Dachówki betonowe to bogactwo kształtów i kolorów, a także różnice wynikające z ich wielkości i sposobu montażu.

Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość, a przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym.

System rynnowy stalowy & PVC

System rynnowy zabezpiecza powierzchnię dachu, fasady i teren wokół domu, efektywnie odprowadzając wodę deszczową. To gwarant bezpieczeństwa, na który zasługuje każdy inwestor i wykonawca.

Ułatwiamy wybór klientom, oferując w nowym segmencie dwa warianty systemów rynnowych KROP: STALOWYM i PVC, dostępne w bogatej palecie kolorów. Dopasowanie rynien do projektu i wymagań prawnych stało się jeszcze prostsze. Inwestorzy mogą zapomnieć o kompromisach przy wyborze rynien.

System KROP ma właściwości użytkowe, na które oferujemy gwarancję nawet do 40 lat.